W jaki sposób zabiegami kosmetycznymi wydobyć głębię spojrzenia?

Borykasz się z problemem zmęczonych oczu, wypadających rzęs, cieni pod oczami? A może chciałabyś zmienić rysy twarzy i wzmocnić głębię spojrzenia odpowiednio wyprofilowaną linią brwi? Wybierz się do kosmetyczki!

Regulacja brwi i przedłużanie rzęs

Kosmetyczneinfo-spojrzenie
Głębie spojrzenia możesz wydobyć dzięki przedłużaniu rzęs

Odpowiednio wyprofilowane brwi i zmysłowa firanka rzęs nadają twarzy charakteru, pozwalają wydobyć piękno spojrzenia i maskują mankamenty urody. Regulacja brwi – choć jest zabiegiem z pozoru prostym – wymaga ogromnej precyzji przy wykonywaniu. Warto więc skorzystać z usług kosmetyczki, która fachowo usunie nadmiar włosków z łuków brwiowych. Najczęściej do depilacji brwi stosowany jest dziś wosk, który usuwa zarówno widoczne włoski, jak i gęsty meszek niezauważalny gołym okiem. Ewentualne poprawki po takiej depilacji przeprowadza się przy użyciu pęsety. Kosmetyczka nie tylko nadaje odpowiedni kształt brwiom, ale doradza, w jaki sposób można samodzielnie je regulować. Aby nadać brwiom charakteru, kosmetyczka może zaproponować ich hennowanie, które wzmocni ich naturalny odcień i nada spojrzeniu wyrazistości. Innym zabiegiem, które pomoże nam cieszyć się fenomenalnym spojrzeniem, jest przedłużanie rzęs.

Poleca się je paniom, które chcą oszczędzić trochę czasu na codziennym makijażu oczu, a przy tym zachwycać spektakularnymi rzęsami.

Rzęsy przedłuża się, doklejając do każdej z nich jedną syntetyczną rzęsę lub kilka naturalnych (jeśli chcemy uzyskać efekt pogrubienia). Efekt utrzymuje się do 6 tygodni, po tym czasie należy uzupełnić rzęsy podczas kolejnej wizyty u kosmetyczki.

Zabiegi na skórę

Jeśli tylko mamy problem z ziemistą cerą, obrzękiem wokół oczu, pierwszym zmarszczkami w ich okolicy, zabiegi proponowane przez salony kosmetyczne mogą poprawić nasz wygląd. Zabieg z wykorzystaniem kwasu hialuronowego i kolagenu polega na zaaplikowanie okładów z powyższych substancji, aby mogły one poprawić ukrwienie skóry, zniwelować obrzęki i cienie pod oczami. Ponadto zabiegi te ujędrniają skórę, przywracając jej blask. Jeśli liczymy jednak na bardziej spektakularny efekt odmładzania skóry wokół oczu, zdecydujmy się na mezoterapie bezigłową lub sesję z wykorzystaniem fal radiowych. Równie dobrze sprawdzi się również peeling okolic oczu kwasami owocowymi.

About Author: