Pamiątka na ślub – jaką warto wybrać?

Pamiątki ślubne są wyjątkowymi pamiątkami, które przypominają o tym wydarzeniu. Jak je wybrać?

Upominki dla pary młodej – jakie kupić?

Pamiątka ślubna to pamiątka z ceremonii ślubnej, często wręczana jako prezent dla młodej pary lub gości jako sposób na upamiętnienie wydarzenia.

Możesz wybrać pamiątkę, którą można wykorzystać na co dzień, na przykład album ze zdjęciami lub wyposażenie do domu. Można też zdecydować się na pamiątkę, która ma wartość sentymentalną i będzie przywoływać wspomnienia z tego wyjątkowego dnia przez długie lata.

Przy wyborze takiego upominku warto rozważyć dodanie osobistego akcentu do pamiątki poprzez wygrawerowanie lub wydrukowanie imion pary młodej, daty ślubu lub specjalnej wiadomości.

Jeżeli nie wiesz, jaka pamiątka ślubu od chrzestnej, przyjaciółki albo kuzynki będzie dobrym wyborem, przygotowaliśmy kilka ciekawych propozycji!

Pamiątka ślubu exploding box

Jednym z największych hitów jako podarunki na różne okazje, w tym na ślub jako podziękowanie, jest exploding box. Jest to rodzaj pudełeczka, które po otwarciu daje ciekawy efekt przypominający eksplozję i prezentuje różne znajdujące się w środku przedmioty – zdjęcia, gadżety, życzenia.

Kartka ślubna

Klasycznym wyborem są również kartki ślubne, które mogą być wykonane także na zamówienie, dzięki czemu mogą być one także bardzo unikatowe i niezwykłe. Kartki tego typu można zamówić u artystów w internecie. Można znaleźć je w wielu wariantach, dlatego można dobrać je do gustu pary.

Świeca albo świecznik

Dobrym wyborem będzie również zdecydowanie się na kupno świecy albo świecznika. Mogą również być to podarunki personalizowane, na przykład grawerowane.

Albumy na zdjęcia ślubne

Chętnie kupowanym podarunkiem jest też album ślubny personalizowany. Taki album może mieć umieszczone z przodu, na okładce imiona pary, dzięki czemu może stać się wspaniałym miejscem do przechowywania ważnych fotografii.

Dekoracyjne pudełko personalizowane

Taki podarunek może mieć kilka funkcji, na przykład może być on używany jako kartka na ślub oraz do przekazania pieniędzy w podarunku. Umieszczone w środku i na wieczku personalizowane grawerunki albo nadruki nadają takiemu pudełku unikatowy wygląd.

Personalizowany obraz

Jako udany prezent ślubny stanowiący pamiątkę takiego wydarzenia można też wykorzystać obrazy personalizowane, na przykład wykonane z drewna, plakaty personalizowane.

About Author: