Potęga masażu

W masażu tkwi siła nieprawdopodobna; nie tylko upiększa, regeneruje skórę, ale ma moc uzdrawiania. Nie bez przyczyny z powodzeniem jest polecany przez specjalistów medycyny na różnorakie dolegliwości.

Masaż twarzy

Masaż poprawia krążenie krwi, wspomaga usuwanie toksyn z organizmu, co ma niebagatelne znaczenie przy odchudzaniu i modelowaniu sylwetki. Masaż przynosi ulgę spiętym i obolałym mięśniom, poprawiając samopoczucie i relaksując. A co najważniejsze, my z coraz większą świadomością podchodzimy do tych faktów. Nic więc dziwnego, że gabinety kosmetyczne prześcigają się w ofercie masaży. Jedną z opcji, z którą spotkamy się w takim gabinecie jest masaż twarzy. Zabiegi takie łączą w sobie cechy peelingu i kuracji odżywczej. Zazwyczaj masaż taki poprzedzony jest demakijażem, możemy również zażyczyć sobie wykonanie peelingu przed masażem. Następnie kosmetyczka przystępuje do masażu, który zazwyczaj trwa kilkanaście minut. Na sam koniec aplikuje się kosmetyk dobierany indywidualnie do potrzeb skóry.

Masaże poleca się przy każdym typie cery. Przed zabiegiem kosmetyczka przeprowadza z nami wywiad, by móc dobrać najlepsze dla nas kosmetyki.

Masaż ciała

Kosmetyczneinfo-masaż
Masaż twarzy

Jeśli wybieramy się do gabinetu kosmetycznego po masaż ciała, możemy oczekiwać, że przyniesie on efekty w postaci ujędrnionej, oczyszczonej i zrelaksowanej skóry. Nie spodziewajmy się jednak, że przyniesie on nam ulgę w przypadku przewlekłych chorób. Owszem może wyraźnie poprawiać samopoczucie, zmniejszać napięcie i ból mięśni, natomiast po klasyczny masaż leczniczy powinniśmy zgłosić się do rehabilitanta. Masaż w gabinecie kosmetycznym połączony jest z aplikacją kosmetyków peelingujących, odżywczych lub ujędrniających. Ich wybór przeprowadza się podczas wywiadu z klientką przed zabiegiem. W niektórych gabinetach istnieje możliwość przeprowadzenia masażu gorącymi kamieniami lub muszlami, który jest ucztą dla wszystkich naszych zmysłów i bodaj najsilniejszą relaksacją. W jeszcze innych masaż poprzedza się relaksującą kąpielą. Masaż taki może wspomagać ujędrnianie skóry, redukcję tkanki tłuszczowej, odtruwanie organizmu oraz jego odmładzanie. Wizyty w gabinetach kosmetycznych i salonach masażu poleca się jako terapię antydepresyjną i wspomagającą walkę ze stresem.

About Author: